Пам'ятка для населення при евакуації із зони АТО

1. Дізнайтеся про те, де і коли буде проводитися організований збір, а також контактні номери керівників евакуації.

2. Перед тим, як покинути свій будинок або квартиру, не забудьте відключити електроенергію, газ і водопровід, а також закрити всі вікна.

3. Зберіть і візьміть з собою всі необхідні документи: паспорт, військовий квиток, пенсійне посвідчення, трудову книжку, диплом (атестат про освіту), свідоцтво про шлюб, про народження дітей, атестати - табелі успішності дітей.

4. Не забудьте взяти з собою також цінні речі та одяг, яку необхідно упакувати в зручні для перевезення рюкзаки або дорожні сумки. До кожної з них прикріплюють бирки з інформацією про їх власника. Наприклад, «Іванов Іван Іванович, м Горлівка (Донецька область), контактний телефон».

5. Обов'язково прихопіть з собою продукти харчування, довготривалого терміну зберігання. Рекомендуємо скласти в дорожню сумку консерви, сухарі, концентрати, питну воду. Продуктів повинно вистачити, щонайменше, на дві доби.

6. В дорозі може трапитися все, що завгодно, тому не забуваємо про медикаменти: знеболюючи і болезаспокійливі препарати, активоване вугілля та інші ліки,а також перев'язувальні матеріали і матеріали для обробки ран.

7. Дітям дошкільного віку необхідно пришити на одяг і білизну записку, на якій вказується П.І.Б. дитини, адресу проживання, П.І.Б. обох батьків, контактні номери телефонів батька і матері або ж опікунів.

8. По можливості надайте допомогу всім, хто її потребує, особливо дітям, людям з фізичними вадами і людям похилого віку.

9. Дотримуйтесь вказівок старших по евакуації. У разі непередбачених ситуацій Ви завжди можете звернутися до них по допомогу. Дотримуйтесь правил безпеки.

10. На пункті призначення зареєструйтеся і дійте за вказівками місцевої влади.

Памятка переселенця