ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я

imgonline com ua Compressed ChCjbxY9ypsДайджест змін в охороні здоров'я № 17

ДАЙ

images

 

 

 

Дайджест змін в охороні здоров'я № 17

Про закінчення перевірки

06.09.2019 закінчено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби:

Детальніше...

Проведення перевірки

01.08.2019 розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби:

Детальніше...

Всеукраїнський Тиждень підтримки грудного вигодовування 2019: «Розширюючи права та можливості батьків – сприяємо грудному вигодовуванню!»

tgvЩорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається і Україна. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції — годування дітей грудьми.

Детальніше...

Профілактика вірусних гепатитів

gep28 липня за ініціативою світового Альянсу з проблем гепатиту проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Мета цих заходів - підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Детальніше...