Співчуття

2Медична громадськість з глибоким смутком сприйняла звістку, що на 69 році життя зупинилося серце РЕЧКИ Миколи Михайловича.

Микола Михайлович присвятив галузі охорони здоров’я понад 40 років життя. Свою трудову діяльність розпочав в 1968 році асистентом Малинської центральної районної аптеки у Житомирській області.

Детальніше...

Інформаційні відеоматеріали правового характеру

images 1. Путівник виконавчого провадження 

 2.Stop bullying - соціальна реклама про захист прав дітей

 3. Дистанційне консультування в режимі онлайн

                                               4. Знай своє право на землю

                                               5. Інформери 

 

Прес-реліз до Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом


images діабет
 Всесвітній день боротьби з діабетом (World Diabetes Day), що відзначається щорічно 14 листопада, був введений в 1991 році Міжнародною діабетичною федерацією (International Diabetes Federation, IDF) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (World Health Organization) у відповідь на загрозу зростання захворювання на діабет у всьому світі.

Детальніше...

Акція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом

 min15 листопада 2019 року у приміщенні ПК «Орбіта» (м. Запоріжжя, вул. Лермонтова 9) відбудеться інформаційно-просвітницька акція «День Діабету 2019». Початок о 10.00.

Детальніше...

Церемонія передачі каталогу обладнання по Проекту модернізації медичного обладнання у Запорізькому обласному протитуберкульозному клінічному диспансері в межах Програми безпеки людини «КУСАНОНЕ» Уряду Японії

 DSC0520930 жовтня 2019 року в приміщенні Запорізького обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру за участю заступника голови дипломатичної місії, Міністра-Радника Посольства Японії в Україні пана ОЦУКА Кадзуя та представників Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія передачі каталогу медичного обладнання, закупленого по програмі підтримки людської безпеки КУСАНОНЕ Уряду Японії, представникам громади та закладу в особі головного лікаря - генерального директора Тищенко Олександра.

Детальніше...