Життя перемагає!!!

загружено 1Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі області.

Детальніше...

США готові і надалі підтримувати українську медичну систему

USAЗавдяки підтримці міжнародних партнерів, українська сфера охорони здоров'я у війну працює злагоджено та забезпечена необхідними ліками та медичним обладнанням. Наразі  чи не найбільшу підтримку Україна отримає від партнерів із США.  

Детальніше...

Туреччина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України

TurТурецька Республіка і надалі підтримуватиме суверенітет та територіальну цілісність України. Про це Віктор Ляшко повідомив за підсумками зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гульдером. 

Детальніше...

Взаємодія Парламенту, Уряду України та міжнародних партнерів дають оптимізм на відбудову медичної системи України

VDГолова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Керівник Апарату Верховної Ради України зустрілися з представниками глобальної гуманітарної організації International Medical Corps.

Детальніше...

В Україну доставлено 400 VAC-апаратів для лікування ран

moz.newДо України надійшли 400 апаратів для VAC-терапії – золотого стандарту лікування ран, та 10 000 одноразових наборів до них. Методика VAC-терапії передбачає використання від'ємного тиску для очищення поверхні рани, що своєю чергою дозволяє суттєво прискорити її загоєння. 

Детальніше...

Створення національної програми психологічної допомоги обговорили Олена Зеленська та д-р Ганс Клюге

moz.newПерша леді України Олена Зеленська зустрілася з директором Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) доктором Гансом Клюге.

Детальніше...