Засідання госпітальної ради госпітального округу Запорізької області

20200820 10342220 серпня  відбулося онлайн засідання оновленого складу госпітальної ради госпітального округу Запорізької області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Федорова І.С.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ЗАПОРІЗЬКИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ МАЄ ПРАЦЮВАТИ

pictureПрезидент України Володимир Зеленський наголосив на важливості збереження Запорізького госпіталю ветеранів війни й доручив Фонду держмайна спільно з Кабінетом Міністрів України вирішити питання передачі корпусів, якими користується установа, у власність ОДА. Про це йшлося під час відвідання Главою держави госпіталю в межах його робочої поїздки до Запорізької області. Питання порушили голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін і місцеві ветерани.

Детальніше...

Особливості початку нового навчального року в умовах адаптивного карантину

picture 1Це питання обговорили під час обласної селекторної наради. Участь у заході взяли радник голови облдержадміністрації Олена Теряєва, заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун, представники органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій, директори закладів освіти Запорізької області та головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, обласної дитячої лікарні, обласної інфекційної лікарні, фахівці Департаменту освіти і науки та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації тощо. Учасники наради обговорили питання епідситуації в області, питання організації навчального року та необхідності імунопрофілактики.

Детальніше...

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ- 2020 «ПІДТРИМУЄМО ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ ЗАРАДИ ЗДОРОВІШОЇ ПЛАНЕТИ»  

 

image0Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається і Україна. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції - годування дітей грудьми. Дата проведення Тижня підтримки грудного вигодовування обрана невипадково, адже в цей день у 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.

Детальніше...

Підвищення фінансування екстреної медичної допомоги Запорізької області

1За ініціативи Президента України В.Зеленського і Міністра охорони здоров'я М.Степанова, та завдяки роботі експертної групи МОЗ України вдалося домогтися підвищення фінансування екстреної медичної допомоги Запорізької області. На сьогодні це дасть змогу ліквідувати заборгованість по фінансуванню минулого періоду, закупити пальне та медикаменти, надавати матеріальну допомогу водіям.

Детальніше...