Розпочалася подача заявок на гранти європейської програми EU4Health

moz.newУ рамках європейської програми EU4Health стартував процес подачі заявок на грантові пропозиції для наукових та навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, лікарень, приватних закладів і організацій, громадських та пацієнтських організацій тощо.

Детальніше...

Вакцинація в Бердянському Інформаційно-ресурсному центрі

VACЗа день в Бердянському Інформаційно-ресурсному центрі вакцинувалось 66 осіб

В рамках вакцинації мешканців Бердянського району на базі Інформаційно-ресурсного центру спільно з Департаментом охорони здоров'я ЗОДА та КНП "ЦПМСД № 10" триває кампанія з щеплення проти коронавірусу. 26 вересня вакциновано 66 громадян. 8 отримали щеплення вакциною Coronovac, 58 - Pfizer.

Детальніше...

Життя перемагає!!!

загружено 1Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі області.

Детальніше...

Чи можна здавати кров після ковіду

moz.newВ умовах протидії військовій агресії російської федерації донорство крові має критично важливе значення для збереження життя як військових, які щодня боронять нашу країну, так і цивільних громадян.

Детальніше...

Особливості проходження МСЕК та відновлення втрачених документів під час дії воєнного стану

moz.newМіністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена. 

Детальніше...

МОЗ продовжує працювати в напрямі створення в Україні університетських клінік та лікарень — Віктор Ляшко

moz.newМіністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в ході робочого візиту до Львівської області оглянув Львівську клінічну лікарню на залізничному транспорті та ознайомився з роботою медзакладу.

Детальніше...