Нарада щодо порядку проведення автономізації закладів охорони здоров’я області, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу і є комунальною власністю Запорізької обласної ради

Прес-реліз

Дата проведення: 15.01.2019

Початок роботи: 11.00

Місце проведення: м. Запоріжжя,

пр. Соборний, 164, зала 300 ОДА

medreformaСтаном на 01.01.2019 в Запорізькій області створено 48 комунальних некомерційних та комунальних підприємств первинної медичної допомоги та 6 спеціалізованої медичної допомоги. До листопада 2018 року 11 закладів охорони здоров’я області працювали відповідно до угоди з НСЗУ (Національна служба здоров'я України).

Детальніше...

Прес-анонс

imgonline com ua Compressed a7LZP3SuHVW15.01.2019 об 11:00  у 300 залі  облдержадміністрації відбудеться нарада з питань автономізації закладів охорони здоров’я області, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу і є комунальною власністю Запорізької обласної ради.

Детальніше...

Співчуття з приводу смерті Чалова

2Медична громадськість Запорізької області з глибоким смутком сприйняла звістку про смерть завідувача відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії комунальної установи «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» Запорізької обласної ради ЧАЛОВА Андрія Олександровича.

Детальніше...

Інформація МОЗ України

images moz

 

 

Дайджест змін в охороні здоров'я № 13

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

2019

День Святого Миколая у КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР

    foto 1Свято святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Детальніше...