Виїзне засідання Госпітальної ради Василівського госпітального округу

foto12 грудня у приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулось виїзне засідання Госпітальної ради Василівського госпітального округу.

Детальніше...

В Україні триває кампанія "Лікар для кожної сім'ї"

images mozЛист МОЗ України

Додаток

Детальніше...

Запорізька область повністю забезпечена вакцинами проти кору

Якісні і ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом на 1 листопада в області є 63 801 доза вакцини КПК. Це складає 171% від річної потреби області. Тобто наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців. Рівень охоплення щепленнями КПК в області залишається незадовільно низьким, зокрема першу дозу вакцини КПК за графіком отримали лише 70,7% дітей.

Детальніше...

Прес-реліз виїзного засідання Госпітальної ради Василівського госпітального округу за участю голови обласної державної адміністрації Бриль К.І.

Дата проведення: 12.12.2018

Початок роботи: 12.00

Місце проведення: м. Запоріжжя,

пр. Соборний, 164, зала 300 ОДА

Детальніше...

Інформація МОЗ України

images mozДайджест змін в охороні здоров'я № 12

 

 

Детальніше...

Продовження робіт по впровадженню енергозберігаючих заходів

На виконання підпункту 6 розпорядження голови облдержадміністрації від 06.09.2017 № 467 «Про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, впровадження енергоефективних заходів бюджетними установами та виконання заходів Програми з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області» у 2018 році продовжуються роботи по впровадженню енергозберігаючих заходів в лікувальних установах та закладах обласного підпорядкування.

 

Детальніше...