Мапа пунктів тестування на COVID-19

images 23

 

 

  

 

Мапа пукнктів тестування 

Співчуття з приводу смерті

2Медична громадськість Запорізької області з почуттям глибокої скорботи сприйняла звістку про смерть ЖИДКА Павла Андрійовича.

Павло Андрійович працював в системі охорони здоров’я понад 40 років, з них понад 15 років – головним спеціалістом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

Хід робіт з монтажу, прокладання системи киснепроводу у КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР

foto infВідповідно до спільного наказу Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації та ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» від 10.03.2020 № 240/24 «Про внесення доповнень до спільного наказу Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації та ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» від 28.01.2020 № 67/15 комунальне некомерційне підприємство «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради внесено до переліку госпітальних баз для госпіталізації хворих осіб з ознаками респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19. Для лікування хворих на  COVID - 19 було визначено 170 ліжок.

Детальніше...

Співчуття з приводу смерті

2Медична громадськість Запорізької області з глибоким смутком сприйняла звістку про смерть завідувача відділення післядипломної освіти КЗ «Запорізький медичний фаховий коледж» ЗОР  ТАРАСОВОЇ Валентини Михайлівни.

Валентина Михайлівна працювала в системі охорони здоров’я понад 40 років. У нашій пам’яті Валентина Михайлівна назавжди залишиться доброю, скромною людиною, доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова - вона виявляла живущу енергію та світло.

Детальніше...

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

Pozd 3