Робоча нарада членів Комітету Верховної Ради України

1 2

За участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля в Запоріжжі відбулася робоча нарада членів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталії Королевської та Сергія Капліна, а також голови підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань захисту прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Ірини Суслової з керівництвом облдержадміністрації, облради, органів місцевого самоврядування, представниками громадських організацій та установ.

Учасники заходу приділили увагу таким соціально важливим напрямкам як пенсії та субсидії, а також системі охорони здоров’я і медичній реформі зокрема.

Крім того, народні депутати України,  заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін та заступник директора-начальник управління реформ і розвитку медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик  відвідали філію поліклініки КЗ "Запорізька центральна районна лікарня" ЗРР ЗО в смт. Кушугум. В ході зустрічі  в присутності голови райдержадміністрації Анатолія Васюка, головного лікаря Запорізької ЦРЛ Тетяни Гудим   обговорені питання впровадження медичної реформи, перспективи фінансування первинної ланки медичної допомоги, проблеми первинної та вторинної медичної допомоги в сільській місцевості.