День Святого Миколая у КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР

    foto 1Свято святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Сьогодні з нагоди Дня Святого Миколая в КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР відбулося справжнє свято. Вихованців КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок  дитини «Сонечко» ЗОР  приїхали привітали і передали подарунки голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко.

Діти потішили гостей чудовою новорічною виставою, у якій показали свої таланти до співу та танців.

 Довідково.

КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок  дитини «Сонечко» ЗОР, відноситься до закладів охорони здоров’я та є спеціалізованим будинком дитини психоневрологічного профілю, призначеного для медико-соціальної реабілітації, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей із кризових сімей соціального ризику та дітей-сиріт, дітей  позбавлених батьківського піклування віком від народження до семи років.

На сьогоднішній день в будинку дитини «Сонечко» знаходиться 245 дітей, з них 57 дітей з інвалідністю.