Анкета - опитування матерів. 

images 18Шановні колеги!
Інформуємо вас, що з метою удосконалення шляхів надання допомоги з підтримки грудного вигодовування дітей в Україні, Методично-організаційним навчально-ресурсним центром НДСЛ «ОХМАДИТ» МОЗ України, Київським міським центром підтримки грудного вигодовування розроблена Анкета - опитування матерів. 
Отримані в Анкетах дані будуть аналізуватися Методично-організаційним навчально-ресурсним центром НДСЛ «ОХМАДИТ» МОЗ України. Також отримана інформація буде використовуватись під час проведення переоцінок медичних закладів на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини."
На сьогодні Анкета розміщена:
На сайті Методично-організаційного навчально-ресурсного центру НДСЛ «ОХМАДИТ» МОЗ України:http://kdm-ldd.org.ua/medics/index.php?tab=1&subtab=1&submenu=12&entity=492  
та у ФБ-групі Центру:
 
 
Просимо вас розмістити дану  "Анкету" для матерів на доступних вам відповідних інтернет-ресурсах регіону та рекомендувати її для розміщення на сайтах закладів, де надається медична допомога матерям і дітям.
 
Надаємо Текст для розміщення :
 
ОПИТУВАННЯ МАМ
ПІДТРИМКА ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ
Вашій дитині не більше одного року? Запрошуємо взяти участь в анонімному опитуванні.
Мета: удосконалення надання допомоги з питань підтримки грудного вигодовування дітей в Україні.
 
Ваша згода відповісти на запитання сприятиме покращенню роботи медичних установ у питаннях підтримки грудного вигодовування.