Діагностична послуга стає більш доступною для населення Запорізької області

imagesВже з квітня 2019 року кваліфіковані фахівці поліклінік обраних лікарень кожного госпітального округу області розпочнуть здійснювати добову реєстрацію електрокардіографії та ультразвукове дослідження серця та судин. Діагностичні послуги будуть проводити безоплатно за направленням лікарів первинної ланки при наявності показань у кардіоваскулярних хворих або осіб, що мають фактори ризику хвороб системи кровообігу.

 

Отримання безкоштовної діагностичної послуги стало можливо завдяки забезпеченню цих закладів Департаментом  охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації медико-діагностичним обладнанням, закупленого за кошти субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізької області» проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Забезпечення лікарів-функціональної діагностики апаратами добової реєстрації ЕКГ надасть можливість застосовувати у роботі метод холтерівське моніторування ЕКГ для виявити порушень в роботі серця пацієнтів, навіть якщо ці порушення трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ ведеться безперервно протягом 24 і більше годин в умовах щоденної активності пацієнта, а після отримані дані аналізуються лікарем. Це дослідження широко застосовується в амбулаторних умовах для діагностики ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Завдяки отриманим сучасним апаратам ультразвукової діагностики виробництва Philips Medical Systems лікарі зможуть більш детально візуалізувати внутрішні органи людини, що дозволить  своєчасно та якісно діагностувати та диференціювати вроджені та набуті вади серця, стадії захворювань серцево-судинної системи та динамічно спостерігати за хворим, оцінюючи ефективність лікування.  

За більш детальною інформацією звертайтесь до свого сімейного лікаря.