Як запобігти ботулізму?

images botulizmБотулізм – це харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів в яких накопичилися ботулотоксини

Мікроб ботулізму - анаеробна спороутворююча паличка, місцем існування якої є грунт і кишечник деяких тварин, риб і птахів. При відсутності повітря в товщі харчових продуктів бацили ботулізму в процесі своєї життєдіяльності виробляють токсини. Такими продуктами є, головним чином, риба копчена, в’ялена, маринована, солона, великі шматки (окости) свинини, ковбаси, шинки, консерви в банках (м'ясні, рибні, овочеві, фруктові, з грибів). При цьому продукти, заражені ботулінічною бацилою, за зовнішнім виглядом і смаковими властивостями не відрізняються від нормальних, тому й не є підозрілими щодо їхньої якості.

 

Захворювання ботулізмом виникає, в середньому, через добу після вживання зараженої їжі, але іноді інкубаційний період може скорочуватися до 2-х годин або подовжуватися до 10 діб. Клінічно захворювання починається із загальної слабкості, головного болю, сухості у роті, запаморочення, виникнення почуття тривоги. Через деякий час проявляються очні симптоми: двоїння предметів, ослаблення чіткості (предмети бачаться в тумані, сітка перед очима). Внаслідок паралічу м'язів гортані, глотки і язика хворі втрачають голос, ковтання стає важким або зовсім неможливим.

Головним чином токсин ботулізму вражає нервову систему в результаті чого розвивається неврологічна симптоматика. При тяжких формах захворювання головним симптомом є розлад дихання, параліч діафрагми через що виникає негайна потреба в підключенні хворого на кероване апаратне дихання.

Лікування: тільки негайна госпіталізація хворого в стаціонар, з призначенням специфічного лікування.

Щоб захистити себе та близьких від захворювання, необхідно дотримуватися простих правил:

оскільки важко забезпечити необхідні санітарні умови, в'ялити, солити, маринувати рибу в домашніх умовах не рекомендується. Вживаючи таку рибу, ви наражаєте себе і своїх близьких на небезпеку - отруїтися ботулотоксином;

не купуйте в'ялену, копчену рибу, окіст, ковбасу, шинку у приватних осіб.

Лікарі ще раз наголошують: щоб забезпечити збереження свого здоров’я та здоров'я своїх близьких та рідних треба бути обережним з консервованими, копченими і в’яленими продуктами домашнього приготування.

Шановні громадяни, не займатеся самолікуванням! При перших ознаках захворювання (на догоспітальному етапі) необхідно забезпечити промивання шлунку хворого (до чистої води), прийняти сорбенти та терміново звернутися за медичною допомогою.

Бережіть власне здоров'я і здоров'я своїх рідних!

 

КУ «Запорізький обласний центр здоров'я» ЗОР