Співчуття Департаменту охорони здоров”я облдержадміністрації

2Колектив Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним і близьким ГАНЖИЯ Володимира Валентиновича, доктора медичних наук, професора, завідувача  кафедри загальної хірургії та догляду за хворими Запорізького державного медичного університету.       

Пішла з життя людина, чий внесок у вітчизняну та світову хірургію важко переоцінити, людина, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння медицині та  науці. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в галузі охорони здоров’я. Блискучий розум Володимира Валентиновича та його золоті руки врятували життя тисячам пацієнтів.                             

Передчасна смерть Володимира Валентиновича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег та вдячних студентів.  Він  назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим керівником, лікарем, педагогом і науковцем, який користувався високим авторитетом і повагою.  Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе.

В серцях медичної спільноти назавжди залишиться світла пам’ять про Володимира Валентиновича.