Підвищення фінансування екстреної медичної допомоги Запорізької області

1За ініціативи Президента України В.Зеленського і Міністра охорони здоров'я М.Степанова, та завдяки роботі експертної групи МОЗ України вдалося домогтися підвищення фінансування екстреної медичної допомоги Запорізької області. На сьогодні це дасть змогу ліквідувати заборгованість по фінансуванню минулого періоду, закупити пальне та медикаменти, надавати матеріальну допомогу водіям.

До того ж, зміни до договору про фінансування та збільшення тарифу дозволять утримувати службу екстреної допомоги на достатньому рівні до кінця 2020 року. Як відомо, МОЗ України працює над виділенням додаткових коштів для доплат медичним та немедичним працівникам служби екстреної медичної допомоги з 1 вересня 2020 року на 25-70 відсотків. Підтримуємо такі вкрай рішучі та життєво необхідні ініціативи Міністра і сподіваємося на вчасне надходження коштів!

Загалом, у складі КНП «ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР працює щоденно 154 бригади ЕМД, з яких 4 реанімаційні бригади, 6 кардіореанімаційних бригад, 1 бригада дитячої реанімації. Щодня до оперативно-диспетчерського управління надходить близько 1500 звернень щодо надання медичної допомоги населення Запорізької області і 750-800 викликів бригад екстреної медичної допомоги. Також додатково працює консультаційний відділ для звернення громадян. Щодня у режимі підвищеної готовності знаходиться 21 спеціально визначена бригада ЕМД для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу. Також додатково бригади Центру забезпечують надання екстреної медичної допомоги відпочиваючим на узбережжі Азовського моря. Загальна кількість співробітників Центру становить 2250 осіб.

Разом до перемоги! Ми рятуємо життя!