ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ЗАПОРІЗЬКИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ МАЄ ПРАЦЮВАТИ

pictureПрезидент України Володимир Зеленський наголосив на важливості збереження Запорізького госпіталю ветеранів війни й доручив Фонду держмайна спільно з Кабінетом Міністрів України вирішити питання передачі корпусів, якими користується установа, у власність ОДА. Про це йшлося під час відвідання Главою держави госпіталю в межах його робочої поїздки до Запорізької області. Питання порушили голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін і місцеві ветерани.

- Я вважаю, що це мій обов'язок як Президента, обов'язок держави - робити все це. Ми вами дуже пишаємося за все, що ви робите, що роблять наші хлопці та дівчата на сході України, захищаючи наш суверенітет. Тому це питання ми вирішимо - зараз говорили з Фондом держмайна. Ми все це вирішимо впродовж кількох тижнів, - сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський зателефонував голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку та доручив опрацювати це питання спільно з Кабінетом Міністрів у найкоротші терміни, щоб госпіталь міг повноцінно функціонувати та надавати послуги ветеранам.

Глава держави констатував, що подібних проблем в Україні багато. Для їхнього розв'язання й було створено Раду ветеранів при Офісі Президента. Він запропонував голові ОДА опрацювати питання не лише збереження, а й модернізації та розвитку медустанови.

Ветерани, з якими спілкувався Володимир Зеленський, також наголосили на необхідності вирішення цього питання та важливості госпіталю для них.

Також обговорювалося питання створення на базі госпіталю центру психологічної підтримки та реабілітації учасників бойових дій, підтримка ініціатив, які б сприяли появі робочих місць для ветеранів.

Директор госпіталю Тетяна Ярмощук також ознайомила Главу держави з діяльністю установи. Зокрема, з роботою кабінетів функціональної діагностики, реабілітації, психологічної підтримки. Крім цього, було продемонстровано палати інтенсивної терапії, умови проживання. Вона розповіла, що щороку в госпіталі допомогу отримують понад 2 тис. ветеранів бойових дій.