«ДЕНЬ БОРОТЬБИ З МЕЛАНОМОЮ-2015»

пресс конф 24.04 Запорожье

24 квітня у Муніципальному прес-центрі Запоріжжя відбудеться прес-конференція на тему: «День боротьби з меланомою - 2015». Ця щорічна акція проходить на Україні в рамках Міжнародної програми «Евромеланома».

Усі без винятку громадяни України 24 квітня матимуть можливість безкоштовно обстежитися методом дерматоскопії на наявність раку шкіри в більш ніж 700 державних і приватних клініках. Дерматоскопія – це сучасне обстеження, що дозволяє діагностувати переродження родимок у меланому та інші раки шкіри на ранніх етапах.

В Запорізькій області акція безкоштовної онко-діагностики родимок «День боротьби з меланомою» проводиться вже шостий рік поспіль, та проходить під патронатом Міністерства охорони здоров’я України.

У прес-конференції візьмуть участь:

головний позаштатний дерматовенеролог департаменту охорони здоров’я ЗОДА Коваленко Ю.Б.;

головний лікар Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансера Якайтіс О.В.;

координатор проекту «День боротьби з меланомою» в Запорізькій області, онколог Чешенко Д.В.;

керівник Харківського Науково-дослідного Центру з проблем раку Щукін А.Д.;

голова обласної спілки інвалідів-чорнобильців Пєгов Є.М.

В ході прес-конференції будутьрозглянуті сучасні методи діагностики раку та продемонстроване обстеженняродимок за допомогою дерматоскопу експертного класуMoleMax. Також буде представлено план заходів по безкоштовному обстеженню населення області з метою профілактики онкозахворювань шкіри.

Цього ж дня відбудеться безкоштовне обстеження інвалідів-чорнобильців Запорізької області спеціалістами-онкологами з Міжнародної асоціації дерматоскопії (IDS).

Перелік медичних закладів Запорізької області, які приймають участь у Всеукранській акції «День боротьбі з меланомою»: http://helpus.org.ua/show_article.php?a_id=520453. Щоб обстежити родимки через Інтернет у онколога-експерта з дерматоскопії, перейдіть за посиланням http://www.anabelle.com.ua/stran.php?istr=80

Телефони «гарячої» лінії:

(061) 764-12-33, (061) 764-32-49