До уваги керівників закладів охорони здоров'я

WBЛист МОЗ України від 04.09.2018 №19.1-09-1301/23196 Про результати моніторингу та оцінки реалізації проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

 

переглянути

Чергове засідання Робочої групи

    Чергове засідання Робочої групи з питань профільного супроводу процедур закупівель комп’ютерного обладнання та комплексної системи захисту інформації у рамках реалізації заходів субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» відбулося 23 лютого 2018 року.

Детальніше...

У запорізькому субпроекті буде новий консультант із закупівель

        22 січня поточного року відбулося засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг у рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда  Анатолійовича Гугніна. 

Детальніше...

Чергове засідання експертної робочої групи

     18 січня 2018 року відбулося чергове засідання експертної робочої групи з питань профільного супроводу процедур закупівель медико-діагностичного обладнання з метою якісного виконання заходів реалізації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області».  

Детальніше...

Засідання членів керівного комітету

11-12 січня 2018 року пройшло засідання членів керівного комітету з питань профільного супроводу процедури впровадження медичної інформаційної системи у заклади охорони здоров’я Запорізької області. У порядку денному було розгляд та затвердження пакету документів по першому етапу реалізації Договору з постачальником послуг ТОВ «АЛТ УКРАЇНА ЛТД». Члени керівного комітету затвердили організаційну структуру, склад документації, опис комунікації, обмеження та план гарантійного обслуговування Тендерного проекту. 

Детальніше...