Запрошення до подання цінових пропозицій

The world BANK

Актуально до 17.07.2019

Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», оголошує закупівлюSH 2.1.6 «Комплексна система захисту інформації (КСЗІ)» (повторно).

Всі потенційні учасники можуть звертатися за інформацією за контактами, що вказані в запрошенні до подання цінових пропозицій № SH 2.1.6 (додається).

 Запрошення до подання цінових пропозицій

Додаток 1

Запрошення до подання цінових пропозицій

WBАктуально до 17.07.2019

Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», оголошує закупівлю  SH 2.1.7 «Закупівля обладнання для 3 тренінгових центрів».

Всі потенційні учасники можуть звертатися за інформацією за контактами, що вказані в запрошенні до подання цінових пропозицій № SH 2.1.7 (додається).

Запрошення до подання цінових пропозицій

Додаток 1

Повідомлення про результати торгів

WBДепартамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомляє про результати торгів та присудження договору  за процедурою торгів SH 2.1.9  «Програмне забезпечення "Лабораторна інформаційна система», проведеної  за правилами Світового банку (додається).

Додаток 1

Додаток 2

Повідомлення про результати торгів за пакетом № SH 2.1.6

WBДепартамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» повідомляє, що за пакетом № SH 2.1.6 «Комплексна система захисту інформації (КСЗІ)» прийнято рішення про визнання торгів такими, що не відбулися, оскільки за цією закупівлю отримано менше трьох пропозиції, а подані пропозиції обох учасників відхилено, оскільки вони не мають повної відповідності вимогам документації Замовника.

Повідомлення про результати торгів за процедурою № SH 2.1.6 «Комплексна система захисту інформації (КСЗІ)» додається до цього листа.

Додаток

Зміни № 1

The world BANKДепартамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», інформує, що до тендерної документації NСВ 2.1.10 "Закупівля серверного та комунікаційного обладнання для інформаційно-телекомунікаційного системи" внесено Зміни №1 ( додаються).

Зміни № 1