Реорганізація мережі ЛПЗ Запорізької області за 2017 рік

    З метою покращення якості та доступності надання первинної медичної допомоги населенню області у 2017 році було  створено: комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області на підставі рішення третьої (позачергової) сесії восьмого скликання Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області від 10.01.2017 № 07; комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на підставі рішення сьомої (позачергової) сесії восьмого скликання Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 19.05.2017 № 06; амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 15 та № 16 згідно з наказами комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Мелітопольської міської ради Запорізької області від 28.12.2016 № 87 та № 88/ос; амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №3 згідно з рішенням тридцять третьої сесії сьомого скликання Веселівської селищної ради Запорізької області від 23.06.2017 № 22; амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 8 згідно з наказом комунальної установи «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради від 15.09.2017 № 64.

    Зменшилась кількість закладів охорони здоров’я міста Запоріжжя за рахунок реорганізації комунального закладу «Центральна лікарня Комунарського району» шляхом приєднання до  комунальної установи «Міська лікарня № 1» на підставі рішення двадцятої сесії сьомого скликання Запорізької міської ради від 30.08.2017 № 67.

      У Приморському районі ліквідовано: Підспір'ївський та Комишуватський фельдшерські пункти; Мануйлівський ФАП реорганізовано на Мануйлівський ФП згідно з наказом комунального підприємства «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приморської районної ради Запорізької області від 04.04.2017 № 79 о/д.

    Планова потужність закладів охорони здоров’я Запорізької області зменшилась у зв’язку з реорганізацією комунального закладу «Центральна лікарня Комунарського району» на 422 відвідування у зміну та за рахунок зменшення потужності дитячої лікарні № 1 на 135 відвідувань у зміну і комунальної установи «Міська лікарня № 1» на 68 відвідувань у зміну.

      Разом з цим планова потужність комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради збільшилась у зв’язку з відкриттям  амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 3 за адресою: смт. Веселе, вул. Чкалова, 2 на 10 відвідувань у зміну; комунальної установи «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради у зв’язку з відкриттям  амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 8 за адресою: м. Бердянськ, вул. Степанянця, 9 а на 50 відвідувань у зміну.