Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забрала ще одне життя…

 ПономарВійна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забрала ще одне життя… Ще одна болюча втрата галузі охорони здоров’я. Район Соледара… Пряме влучання… Загинула бригада медиків, яка направлялась рятувати життя побратимів, один з них ПОНОМАР Артур Володимирович, лікар-хірург КНП «Міська лікарня № 9» Запорізької міської ради.

Артур Володимирович понад 30 років працював  галузі охорони здоров’я області, з них 25 – лікарем-хірургом КНП «Міська лікарня № 9».  Після повномасштабного вторгнення росії на територію України став на захист рідної країни.

Колеги та близькі згадують Артура Володимировича, як висококваліфікованого хірурга, оптиміста, порядну, щиру, чесну і світлу людину з неймовірною хоробрістю, людину з великим серцем і силою духу.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про нашого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Не забудемо подвигів українських героїв! Вічна слава та пам'ять!