Повідомлення про корупцію

Заступник начальника управління – начальник відділу управління персоналом  управління кадрового і фінансового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про  можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Тому, у разі якщо особам відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, вони можуть звертатися та повідомити про наявну інформаціє електронною поштою на адресу: anticor_doz@zoda.gov.ua.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Контактна особа від Департаменту охорони здоров’я  Запорізької обласної державної адміністрації - заступник начальника управління – начальник  відділу управління персоналом  управління кадрового і фінансового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації:

Савченко Руслана Іванівна,

тел. (068) 227-63-52, порядок роботи:

Понеділок-четвер: 8:00-17:00;

П’ятниця: 8:00-15:45

Обідня перерва: 12:00-12:45